Odprto državno prvenstvo 2017 za razred Optimist

Loading Events
  • This event has passed.

Odprto državno prvenstvo 2017 za razred Optimist

Odprto državno prvenstvo 2017 za razreda Optimist Open national championship 2017 for Classes Optimist 15.-17. september 2017

Odprto državno prvenstvo 2017 za razreda Optimist

15.-17. september 2017

JK Burja Izola Izola, Slovenija

 

Razpis regate

 

1.  PRAVILA

Regata bo potekala po pravilih, kot so definirana v Jadralnih regatnih pravilih.

 

2.  OGLAŠEVANJE

Od jadrnic se lahko zahteva, da prikazujejo reklame, ki jih je izbral in priskrbel organizacijski odbor.

 

3.  PRIMERNOST IN PRIJAVA

  • Regata je odprta za razrede Optimist.

 

  • Vsi tekmovalci morajo biti verificirani pri svojih nacionalnih
  • Primerne jadrnice se lahko prijavijo tako, da:
  • izpolnijo spletno prijavo http://www.jadralniklub-burja.si
  • in plačajo štartnino do vključno srede 13.9.2017- za uveljavljavljanje štartnine s predprijavo.
    • Kasne prijave bodo sprejete do petka, 9.2017 do 9:00h.
    • Prijava ne bo veljavna, dokler ne bo plačana štartnina.

 

  • Omejitev glede števila jadrnic: Regatni odbor bo organiziral prireditev za posamezni razred, vkolikor bodo do vključno 13.9.2017 prijavljene najmanj 4 jadrnice. Tekmovalci bodo v primeru preklica tekmovanja za posamezni razred obveščeni po e- mailu in na spletni strani

 

4.ŠTARTNINE

Predpisane štartnine za posamezne razrede so:

Razred predprijava pozna prijava
Optimist 30€ 45€

5.   RAZPORED

  • Registracija in plačilo štartnine: Četrtek 14.9.2017 od 18h do 20h Petek 9.2017 od   8h  do 9h.
  • Datumi tekmovanj

Petek 15.9.2017 vsi razredi: tekmovanje Sobota 16.9.2017 vsi razredi: tekmovanje Nedelja 17.9.2017 vsi razredi: tekmovanje

  • Število plovov

Za regato je predvideno 9 plovov, dnevno so lahko 4.

plovi.

  • Opozorilni signal za prvi plov vsak dan bo ob 10:55.

 

6.   MERITVE

  • Vsaka jadrnica mora predložiti veljaven certifikat o meritvah.
  • Kadarkoli med regato se lahko na jadrnici opravi meritve.

 

7.   REGATNA NAVODILA

Regatna navodila bodo na voljo ob plačilu štartnine

 

8.   KRAJ PRIREDITVE

Regata pred Izolo.

 

9.   PROGE

Proge bodo trapezoid.

 

10.       TOČKOVANJE

  • Serija bo veljavna, če bodo izpeljani trije

 

  • Če bo izpeljano manj kot 4 plovov bodo jadrnične točke za serijo enake vsoti njenih točk za vse
  • Če bo izpeljanih od 4 do 9 plovov bodo jadrničine točke za serijo enake vsoti njenih točk za plove minus točke za njen najslabši

Open national championship 2017 for Classes Optimist

15-17 September 2017

JK Burja Izola Izola, Slovenia

 

Notice of Race

1.  RULES

The Regatta will be governed by the rules as defined in The Racing Rules of Sailing .

 

2.   ADVERTISING

Boats may be required to display advertising chosen and supplied by the organizing authority.

 

3.  ELIGIBILITY AND ENTRY

  • Regatta is open to boats of Classes Optimist.
  • All competitors registered in their national Sailing Associations can take part in the
  • Eligible boats may enter
  • by completing the online registration http://www.jadralniklub-burja.si
  • and pay the entry fee by including Wednesday 13.9.2017 to qualify for the early entry
    • Late entries will be accepted till Friday 15.9.2017 by 9:00.
    • No entry will be considered as valid without payment of the required

 

  • The following restrictions on the number of boats apply: The organizing authority may cancel an event for particular class if the minimum number of entries: 4 boats have not been received by midnight (local time), 13 September 2017. Competitors will be notified of canceled events by email and posting on the event

4.  FEES

Requred fees are as follows:

Class early entry late entry
Optimist 30€ 45€


Registration and fee payment Thursday 14.9.2017 from 18:00 to 20:00 Friday 9.2017  from   8:00   to 9:00
5.  SCHEDULE

  • Dates of Racing

Friday      15..9.2017 all Classes : racing Saturday 16.9.2017 all Classes: racing Sunday                17.9.2017 all Classes: racing

  • Number of races

Regatta consists of 9 races. No more than 4 races may be sailed a day.

  • The scheduled time for the first warning signal for each day is 10:55.

 

6.  MEASUREMENT

  • Each boat shall produce a valid measurement certificate.
  • Boat may be subject to inspection at any time during the

 

7.  SAILING INSTRUCTIONS

The sailing instructions will be available after fee paying.

 

8.  VENUE

The regatta will be in Izola bay.

 

9.  COURSES

The courses to be sailed will be Trapezoid.

 

10.  SCORING

  • Three races are required to be completed to constitute a
  • When fewer than four races have been completed, a boat´s series score will be total of the race
  • When from 4 to 9 races have been completed, a boat´s series score will be the total of her race scores excluding her worst score

 

September 15 2017

Details

Start: September 15 @ 09:00
End: September 17 @ 16:00
Cost: 30 €
Event Categories:
Website: Visit Event Website

Venue

Izola

Dantejeva 22
Izola, 6310 Slovenia

+ Google Map

Phone:

+386 5 64 16 330

Organiser

Yacht club Burja Izola
Phone: +386 5 64 16 330
Email:
Website: http://www.jadralniklub-burja.si

Tickets

Event Attendees

123 people are attending Odprto državno prvenstvo 2017 za razred Optimist

National championship 2017 Optimist

No. Sail number Helmsman / Crew Club
1. MLT 205 Richard Schultheis Malta Young Sailors Club
2. MLT 44 Saul Vassallo Malta Young Sailors Club
3. ITA 8764 Mael Blin Gallardo Società Triestina della vela
4. ITA 8961 Luca Fajman Società Triestina della vela
5. ITA 8988 Emma Ritossa Società Triestina della vela
6. ITA 8703 Marco Tarlao Società Triestina della vela
7. ITA 8063 Elena Degrassi Società Triestina della vela
8. ITA 8998 Noam Lusa Costamagna Società Triestina della vela
9. ITA 7781 Alessandro Valentinis Società Triestina della vela
10. ITA 6945 Matteo Lesa Società Triestina della vela
11. ITA 8761 Itzel Blin Gallardo Società Triestina della vela
12. ITA 7761 Jan Zuppin Tpk Sirena
13. ITA 8338 Stephan Njemčevič Tpk Sirena
14. ITA 8340 Luca Centazzo Cnt Sirena
15. ITA 8037 Iztok Kalc Cnt Sirena
16. ITA 6981 Ivan Visintin Tpk Sirena
17. ITA 6588 Noah Samuel Barbiero Tpk Sirena
18. ITA 8233 Christian Pertot Tpk Sirena
19. ITA 8341 Giuseppe Montesano Tpk Sirena
20. SLO 750 Dan Belinger Jk Pirat
21. SLO 189 Tai Simonovich Zajelšnik Jk Pirat
22. SLO 411 Toni Benčič Jk Pirat
23. SLO 2112 Vid Magister Jk Pirat
24. SLO 93 Celestina Sabadin Jk Pirat
25. SLO 881 Roža Sabadin Jk Pirat
26. SLO 758 Svit Dujmovič Šterpin Jk Pirat
27. SLO 188 Žiga Cepak Jk Pirat
28. SLO 512 Teo Gerželj Jk Pirat
29. SLO 64 Liza Levandovska Jk Pirat
30. SLO 1005 Ivan Vakhrushev Jk Pirat
31. ITA 8143 Leonardo Centuori S.N.Pietas Julia
32. ITA 8549 Ian Sunseri S.N.Pietas Julia
33. ITA 8297 Nicolò Coslovich S.N.Pietas Julia
34. ITA 7869 Sara Calici S.N.Pietas Julia
35. ITA 8281 Beatrice De Santo S.N.Pietas Julia
36. ITA 7830 Lorenzo Centuori S.N.Pietas Julia
37. ITA 8291 Silvio Ambrosio S.N.Pietas Julia
38. ITA 7834 Nika Maria Costantin S.N.Pietas Julia
39. CRO 1094 Carla De Carina JEDRILIČARSKO DRUŠTVO "VAL"-CRIKVENICA
40. CRO 1044 Luka Gregović JEDRILIČARSKO DRUŠTVO "VAL"-CRIKVENICA
41. CRO 1029 Nika Udovičić JEDRILIČARSKO DRUŠTVO "VAL"-CRIKVENICA
42. CRO 1064 Bianka Maria Ornik JEDRILIČARSKO DRUŠTVO "VAL"-CRIKVENICA
43. CRO 1062 Barbara Perušić JEDRILIČARSKO DRUŠTVO "VAL"-CRIKVENICA
44. ITA 8932 JAN PERNARČIČ YACHT CLUB ČUPA
45. ITA 830 ALEXANDER SEBASTIAN LOZEI YACHT CLUB ČUPA
46. ITA 8766 ALESSANDRO MANGIONE YACHT CLUB ČUPA
47. ITA 8292 AURORA AMBROŽ YACHT CLUB ČUPA
48. ITA 7641 PIER NICOLO' DA BROI YACHT CLUB ČUPA
49. ITA 8307 GIULIA CARMINATI YACHT CLIB ČUPA
50. ITA 5613 TRISTAN GARDOSSI YACHT CLUB ČUPA
51. ITA 6007 ARIANA AMBROŽ YACHT CLUB ČUPA
52. ITA 3350 IACOPO GIANNI YACHT CLUB ČUPA
53. CRO 1140 VEDRAN ČELIĆ JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
54. CRO 1072 JAN KOMADINA JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
55. CRO 884 EMA JELENKOVIĆ JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
56. CRO 1136 KATJA RABAK JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
57. CRO 1032 TEDI LEONARDELLI JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
58. CRO 1137 LEA RAKOVAC JEDRILIČARSKI KLUB VEGA, PULA
59. SLO 234 Marina Vrščaj WSC Črnomelj
60. ITA 7533 SOPHIE FONTANESI LEGA NAVALE GRADO
61. SLO 527 JURE BARL JADRALNI KLUB LJUBLJANA
62. SLO 526 MATEVŽ BEDENE JADRALNI KLUB LJUBLJANA
63. SLO 525 ALJAŽ ŽIBERT JADRALNI KLUB LJUBLJANA
64. SLO 524 NEJC GABRENJA JADRALNI KLUB LJUBLJANA
65. SLO 523 LUČKA BEDENE JADRALNI KLUB LJUBLJANA
66. SLO 522 NINA GABRENJA JADRALNI KLUB LJUBLJANA
67. SLO 821 GAJA KOLARIČ JADRALNI KLUB LJUBLJANA
68. SLO 855 DOMEN HOSTNIK JADRALNI KLUB LJUBLJANA
69. SLO 711 Luka Zabukovec JK JADRO Koper
70. SLO 922 Alja Petrič JK JADRO Koper
71. SLO 944 Maj Petrič JK JADRO Koper
72. SLO 952 Katja Filipič JK JADRO Koper
73. SLO 111 Danei Marušič JK JADRO Koper
74. SLO 951 Val Mario Colarich JK JADRO Koper
75. SLO 911 Lana Vidmar JK JADRO Koper
76. SLO 955 Zala Vidmar JK JADRO Koper
77. SLO 956 Sven Panger JK JADRO Koper
78. SLO 811 Valentin Štravs JK JADRO Koper
79. SLO 91 Maj Širca JK JADRO Koper
80. SLO 63 Anton Rejec JK JADRO Koper
81. SLO 958 David Ratoša JK JADRO Koper
82. SLO 913 Tarin Pečar JK JADRO Koper
83. SLO 912 Liam Al-Dilaimi JK JADRO Koper
84. AUT 1150 Jakob Znidaric Nautic Club Austria
85. CRO 1200 EMANUEL SKOČIBUŠIĆ CSC
86. CRO 1100 MAJ BISAKI CSC
87. CRO 1202 BUBA PULEK CSC
88. CRO 1196 LEON SCHEIDL CSC
89. CRO 1168 NORA ŠIJAN CSC
90. CRO 1116 MATEJ SKOČIBUŠIĆ CSC
91. CRO 1077 KRISTIJAN PAVLOVIĆ CSC
92. CRO 1078 MIJA MOČINIĆ CSC
93. CRO 117 TRISTAN TOL CSC
94. CRO 1082 VAL PULIĆ CSC
95. ITA 7708 Kim Magnani Società Nautica Laguna
96. ITA 7387 Noè Magnani Società Nautica Laguna
97. SLO 666 Jakob Musa Olivieri JK OLIMPIC IZOLA
98. SLO 679 Manuel Crevatin JK OLIMPIC IZOLA
99. SLO 677 Klemen Filipčič JK OLIMPIC IZOLA
100. SLO 631 Peter Koprivec JK OLIMPIC IZOLA
101. SLO 669 Matej Bertok JK OLIMPIC IZOLA
102. SLO 633 Nikita Leusenko JK OLIMPIC IZOLA
103. SLO 693 Lijon Jeromel JK OLIMPIC IZOLA
104. SLO 618 Lara Božič JK OLIMPIC IZOLA
105. ITA 8853 Coretti Lorenzo Lega Navale Grado
106. ITA 8397 VALLE LORENZO Lega Navale Grado
107. ITA 8951 PANTANALI NORA Lega Navale Grado
108. ITA 8765 Lorenzo Fonda CdVMuggia
109. ITA 8714 Alessio Castellan CdVMuggia
110. ITA 12 Tommaso Geiger CdVMuggia
111. ITA 8832 Rebecca Geiger CdVMuggia
112. ITA 6642 Marko Felda CdVMuggia
113. ITA 8874 Enrico Coslovich CdVMuggia
114. ITA 7775 Gaia Fabris CdVMuggia
115. ITA 7775 Gaia Fabris CdVMuggia
116. ITA 8714 Alessio Castellan CdVMuggia
117. ITA 12 Tommaso Geiger CdVMuggia
118. ITA 8832 Rebecca Geiger CdVMuggia
119. ITA 6642 Marko Felda CdVMuggia
120. ITA 8874 Enrico Coslovich CdVMuggia
121. ITA 7775 Gaia Fabris CdVMuggia
122. SLO 69 Dante Manolo Drožina ŠD Piran
123. SLO 96 Jean-Marie Drožina ŠD Piran