Naši laseristi odpotovali na Gardo

Naši laseristi odpotovali na Gardo

Jadralni klub Burja @

Danes so pod vodstvom trenerja Jakoba Božiča jadralci v razredu Laser 4.7 (Taš Kolman, Nicolo’ Kravanja in Luka Lovrič) odpotovali na Gardo, kjer bo od 10.- 12. junija regata “ITALIA CUP LASER). 

Naši ekipi želimo obilo uspeha.

O sami regati in izidih bomo sporoti poročali na naši spletni strani in Facebook-u.