Danes so pod vodstvom trenerja Jakoba Božiča jadralci v razredu Laser 4.7 (Taš Kolman, Nicolo’ Kravanja in Luka Lovrič) odpotovali na Gardo, kjer bo od 10.- 12. junija regata “ITALIA CUP LASER).
Naši ekipi želimo obilo uspeha.
O sami regati in izidih bomo sporoti poročali na naši spletni strani in Facebook-u.