NAŠI LASERISTI V PRIMOŠTENU

NAŠI LASERISTI V PRIMOŠTENU

Jadralni klub Burja @

 Zaradi premočne burje, danes prvi dan prvenstva ni bilo izpeljanih plovov, organizator pa napoveduje tri plove za jutrišnji dan.

Včeraj so naši laseristi s trenerjem Vitom Batističem odpotovali v hrvaški Primošten, ki letos gosti odprto hrvaško prvenstvo za olimpijske in mladinske jadralne razrede. Luka Lovrič in Kristina Bržan tekmujeta v razredu Laser 4.7, Taš Kolman pa prvič v razredu Laser radial.