Včeraj se je na Ptuju zaključilo ekipno Državno prvenstvo za jadralce razreda Optimist. Naši mladi jadralci so zaključiči tekmovanje na četrtem mestu. Pod vodstvom trenerja Jakoba Božiča so tekmovali: Alenka Valenčič, Špela Hajdinjak, Sara Domenik, Benjamim Aganovič in Mark Rodica.
Fotografije si lahko ogledate na: www.facebook.com/JKBurja